نوآوری همگانی ما چه کار میکنیم؟ سوالات متداول

ما چه کار میکنیم؟

نکست سالور متخصص برقراری ارتباط بین دارندگان چالش (بنگاه‌های صنعتی، اقتصادی، شرکت‌های خصوصی و دولتی) و پژوهشگران کشور (اساتید و دانشجویان دانشگاهها، محققین، مخترعین و شرکت‌های دانش‌بنیان و...) میباشد. برای استفاده از خدمات ما، شما کافیست به سامانه نکست سالور مراجعه کرده و کلیات چالش و مشکل سازمان خود را تشریح کنید. متخصصین ما در اولین فرصت مشکل شما را از جهات مختلف بررسی کرده و آن را به یک چالش استاندارد تبدیل می‌کنند. ما تا زمانی که راه حل مناسب خود را به دست آورید در کنار شما هستیم.

ما در تمامی مراحل چالش در کنار شما خواهیم بود و پس از انتشار چالش در سامانه، بازخوردهای پژوهشگران را نسبت به چالش بررسی می‌کنیم و در صورت نیاز پیشنهادهایی را برای اصلاح چالش به شما ارائه خواهیم داد و مطمئن خواهیم شد که جامعه پژوهشگران مناسبی برای چالش شما تشکیل شده باشد. همچنین با ارتباط مستمر با پژوهشگران، اطمینان حاصل می‌کنیم که شرایط و قوانین و پاداش چالش برای پژوهشگران جذابیت کافی را داشته باشد.


قدم اول

برای استفاده از نوآوری همگانی از کجا شروع کنیم؟

احتمالا هنوز سوالات زیادی را در رابطه با نحوه‌ی اجرا ، پاداش‌ها، قوانین، حقوق معنوی و امنیت در پلتفرم نوآوری همگانی در ذهن دارید. شما می‌توانید جواب اکثر این سوالات را در بخش سوالات متداول پیدا کنید. همچنین در بخش وبلاگ سامانه می‌توانید اطلاعات بیشتری را در مورد این پلتفرم به دست آورید. در صورت داشتن هرگونه تردید و سوال درباره خدمات، مراحل اجرا و.... آن را ما در میان بگذارید (تماس با ما). قدم اول برای شروع یک چالش، شناخت کامل مشکل شما می باشد. با مراجعه به بخش ثبت چالش، شما می‌توانید کلیات چالش خود را تشریح کنید تا متخصصین ما پس از بررسی، در سریع‌ترین زمان فرآیند بررسی را آغاز کنند.